SEEWALD

Inovatívne riešenia pre potlač Vašich textilných výrobkov

Potrebujete štýlové firemné tričká? Chcete rodinu prekvapiť zábavnými mikinami, v ktorých môžete spoločne cestovať? Alebo chcete trendy firemné darčeky v štýle moderných šálov? Riešením je potlač textilu, na ktorú využívame rôzne technológie – sieťotlač, flex/flock a digitálnu tlač. S výberom vhodnej potlače vám poradíme na základe potláčaného materiálu a motívu potlače. Cena sa určuje od množstva, farebnosti, veľkosti a druhu potlače.

Aké technológie na potlač využívame

Sieťotlač

Sieťotlač patrí medzi najrozšírenejšie spôsoby potlače. Má najlepšiu trvanlivosť a najširšie možnosti farebnosti potlače, avšak výhodnejšia je pri potlači väčšieho objemu tričiek a textilu.

IRON

Flex/flock

Flex a flock sú špeciálne nažehľovacie materiály. Flock má špeciálny semišový a flex gumový vzhľad. Vhodné sú pre jednoduchšiu grafiku, vyrezávané nápisy, znaky, či čísla.

FABRIC

Digitálna tlač

Digitálna tlač je vhodná na potlač aj v malých množstvách, pretože množstvo kusov často nerozhoduje. Vyznačuje sa vysokou kvalitou bez obmedzenia designu, motívu a farieb.

LAYERS

Print flex

Sublimačná tlač je obľúbená pre svoju trvácnosť a odolnosť voči praniu a opotrebeniu, čo ju robí ideálnou pre výrobu športového a aktívneho oblečenia, ako aj pre výrobu reklamných výrobkov s farebnou grafikou.